Румунія відмінила більше ста податків і зборів

romania-png

Румунська Палата депутатів 25 жовтня одноголосно проголосувала закон про ліквідації 102 податків і адміністративних витрат – в тому числі радіо-телевізійного збору.

Проект було ініційовано лідером соціал-демократичної партії Лівіу Драгнеа на початку жовтня та прийнято обома палатами парламенту всього за два тижні. За проект проголосували депутати усіх партій.

“Ці податки витрачають даремно час і гроші всіх румунів. Ми хочемо, щоб більше людей опинилися в середньому класі, і саме тому ми повинні усунути бюрократію. Замість скандалів, ми пропонуємо проекти. У той час як уряд Чолош говорить про дебюрократизацію, СДП пропонує конкретні рішення і усуває непотрібні податки, які принижують румунів” – написав у Facebook автор законопроекту Лівіу Драгнеа.

dragnea

Найбільш важливою є ліквідація податку на радіо і телебачення, який до цих пір додавались до рахунків за електроенергію. Також не менш важливим є скасування податків на реєстрацію старих автомобілів. Відміна цих двох податків викликала найбільшу дискусію в минулому місяці.

Критики відзначають, що скасування мита на радіо і ТБ державних ЗМІ може бути політизованим, а після ліквідації екологічного збору сотні тисяч старих автомобілів з Заходу буде надходити в Румунію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *