TetraBIN привчає людей добровільно прибирати сміття з вулиць

Всі люблять винагороди і не важливо, яким способом вони отримані. Щоб простимулювати людей і зробити всіх не бути байдужими в питанні підтримки частоти на міських вулицях, компанія Sencity створила інтерактивну смарт-урну TetraBIN. За кожен викинуте сміття спеціальний бак дякує забавною анімацією і промокодом, як в іграх.

На зовнішній поверхні сміттєвого бака розміщена інтерактивна панель, на якій живуть голодні кажани і собаки. Як тільки в урну потрапляє сміття, спрацьовують датчики і на корм тваринам летять апетитні курячі ніжки. Вдячні вихованці ізTetraBIN в якості винагороди дарують своїм годувальнику унікальний код, за яким можна отримати свої призові очки на сайті проекту. Така Гейміфікація, на думку розробників, допоможе всім, особливо підростаючому поколінню, але також і несвідомим дорослим, прищепити інтуїтивне бажання не смітити куди попало. Люди будуть раді викинути не тільки своє сміття, на і той, що валяється на вулиці. Компания предлагает Вывоз мусора киев, демонтаж построек, утилизация мусора, старой мебели, различного хлама, при необходимости обеспечивает грузчиками.

Смарт-урни TetraBIN розроблені з можливістю підключатися до інтернету по 4G, що зручно. Наприклад, комунальні служби зможуть своєчасно відстежити який бак вже переповнений і його пора очистити. Ну, і, звичайно ж, панель TetraBIN здатна показувати рекламу – повинен же проект якось окупатися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *