Створення анкети на сайті Joomla

Розширення дозволяє додати на сайт під управлінням CMS Joomla, наприклад наwww.hosting.reg.ru, анкету, на підставі відповідей на питання якої (вік, інтереси, літературні та музичні переваги та інша інформація) відвідувачеві сайту пропонуються найбільш підходящі для нього матеріали.

Крім того, дане розширення може бути використано для додавання на сайт різноманітних тестів. Оскільки розширення засновано на JQuery Mobile, воно бездоганно працює і на мобільних пристроях. Крім того, розширення сумісно з рамки Gantry.

Інсталяція компонента стандартна: вибираємо пункт меню «Розширення» – «Менеджер розширень», після натискання кнопки «Обзор» знаходимо попередньо завантажений пакет розширення і натискаємо кнопку «Завантажити та встановити». Після прочитання повідомлення про успішну установку компонента переходимо до розділу налаштування параметрів компонента, вибравши його у списку «Компоненти» і натиснувши кнопку «Налаштування» у правому верхньому куті. Розділ налаштувань має три вкладки: на першій з них слід ввести максимальне число повертаються результатів, пороговий бал, основну оцінку (значення, категорія), поле основної оцінки, середню оцінку; задати дію, що виконується при відсутності результатів, ввести відповідний текст повідомлення та ID статей, що відображаються в цьому випадку. Друга вкладка розділу налаштувань призначена для завдання виду відображення результатів: кількості колонок, в які вони будуть виводитися, чи показувати заголовки, категорії, оцінки та зображення, посилання «Докладніше»; чи слід змінювати розмір зображень і якщо так, то яким чином. На третій вкладці можна відключити завантаження JQuery, JS і CSS.

Для роботи розширення, по-перше, необхідно створити анкету, натиснувши кнопку «Створити» в розділі «Анкети» панелі управління компонента. Далі необхідно заповнити поле «Тема», ввести опис анкети, а також можна вибрати зображення, яке буде використано в якості фону для титульної сторінки анкети. Після створення анкети потрібно додати в неї питання і варіанти відповідей на них. Для цього переходимо до розділу «Питання», натискаємо на кнопку «Створити» і в формі, що з’явилася заповнюємо поля «Питання» – назва питання і «Питання Full» – безпосередньо сам питання, яке буде виводитися користувачеві. Праворуч від текстового поля можна ввести мінімальне і максимальне число варіантів відповіді на дане питання, вибрати тип відповіді, а також обов’язково потрібно вибрати анкету, до якої це питання належить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *